Long – Wear Concealer Waterproof

Long – Wear Concealer Waterproof

880 ден

Clear

Опис

Со овој водоотпорен коректор, водата нема повеќе да и смета на вашата шминка. Коректорот е отпорен на размачкување, и ги брише темните кругови сигурно и без трага.

Начин на нанесување:
Нанесте од коректорот на критичните места кои сакате да ги покриете, како темни кругови, подочници, краевите кај усните или очите. Потоа нежно натапкајте со помош на прстите додека не ги изедначите краевите и коректорот е впиен во кожата.

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Боја

, ,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Long – Wear Concealer Waterproof”

Прашања и одговори за производот

 1. 0 гласови
  П cialis without prescription
  Asked by KecePefly on јули 19, 2021 07:51
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 2. 0 гласови
  П lasix pay online american express
  Asked by KecePefly on јули 2, 2021 15:24
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 3. 0 гласови
  П isotretinoin for sale
  Asked by KecePefly on јуни 15, 2021 18:35
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 4. 0 гласови
  П kamagra en neonatos
  Asked by KecePefly on јуни 1, 2021 01:39
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)