ПОПУСТ

Bourjois Healthy Mix

950 ден 760 ден

Clear

Опис

Изгледате уморно?
Пудрата на Bourjois Healthy Mix Ви дава одморен, природен сјај што ќе ја направи Вашата кожа да изгледа здрава. Со својата мешавина на витамини Ц, Е и Б5, веднаш ги брише несовршеностите и знаците на замор и го зајакнува сјајот на кожата. Вашата кожа ќе биде 70% повеќе сјајна и ќе изгледа поздраво додека ја носите пудрата до 16 часа и ќе остане хидрирана до 24 часа. Покрај тоа, благодарение на хомогената формула оваа пудра нема да Ви ги блокира порите. Значи, кога Ви требаат резултати како да сте имале доволно сон, без самото спиење, зајакнете го Вашиот тен со Healty Mix Bourjois.
Нејзината текстура совршено се вклопува во кожата и останува пријатна цел ден. Средната прикривна моќ дава природен полу-мат финиш веднаш по нанесувањето.
Пудрата Healty Mix од Bourjois е вашето ново тајно оружје за секогаш да изгледате свежо и сјајно!

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Bourjois Healthy Mix”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)