ПОПУСТ

Liquid Camouflage

1,200 ден 900 ден

  • 12 - light apricot
  • 16 - rosy sand
  • 22 - beige dust
  • 32 - sunny tan
  • 38 - summer honey
  • 46 - dune sand
  • 60 - light vanilla
Clear

Опис

Ултра-лесно чувство на вашата кожа во комбинација со формула за висока покривност. Долготрајната Liquid Camouflage целосно ги брише несовршеностите и му дава на вашиот тен рамномерен, сјаен изглед. Со својата формула која се состои од масло од арган, екстракт од тигарска трева, пантенол и лизин, свиленкавата мазна основа се вклопува совршено како втора кожа и останува флексибилна за секое движење на мускулите на лицето. Ултра лесната непроѕирна пигментација на пудрата дава многу висока покривност, додека во исто време останува лесна и природна. Долготрајната пудра станува отпорна на размачкување откако ќе се исуши. Едноставно совршено!

Начин на нанесување:
Исчистете ја вашата кожа, нанесете производи за нега и оставете да се упие. Одберете Liquid Camouflage кој одговара на вашиот тен или измешајте две бои пред да нанесете за да добиете совршена нијанса. Нанесете од пудрата на вашата кожа и втријте ја со помош на овалната четка. Оставете целосно да се исуши.

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Liquid Camouflage”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)