Bourjois Twist Up the Volume Mascara

ПОПУСТ

Bourjois Twist Up the Volume Mascara

546 ден913 ден

  • Black
  • Black Balm
  • Ultra Black
  • 24h Edition
Clear

Опис

Спремни сте за Twist? Bourjois ви ја претставува Twist Up The Volume, маскара која им нуди на вашите трепки дефинирана должина и екстра зголемен волумен. Уникатната twist четка има две подесувања: првото за видливо издолжување и разделување на трепките, додека второто за драматичен волумен со само едно нанесување! Доколку сакате и должина и волумен за вашите трепки, нема потреба да бирате, Twist Up the Volume ви ги нуди и двете. Два мејкап резултати од само една маскара, благодарение на уникатната пластична четка која се трансформира: позиција 1 – раширена форма: за должина и разделени трепки; позиција 2 – затворена форма: за волумен и интензивирање на трепките. 2 во 1 трансформирачка четка, за да не морате повеќе да бирате помеѓу должина и волумен! Подготвени сте да си играте со шминката? Во Париз, убавината е игра, никогаш обврска. Bourjois го олеснува креирањето шик изглед на очи, усни, лице и нокти со безнапорен париски допир. Кажете Bonjour на убавината со “joie de vivre”!

  • 2 во 1 четка која ги прави трепките видливо подолги и полни со волумен.
  • Раширени запци на четката кои овозможуваат должина и разделување на трепките.
  • Затворени запци на четката кои овозможуваат волумен и интензивност.
  • Интензивна црна формула, која овозможува целосно покривање и неверојатен волумен на секоја трепка поединечно.
  • Формула без парабен.

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 530 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Нијанса

, , ,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Bourjois Twist Up the Volume Mascara”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)