CHCH Men 100ml edt + 100ml After Shave Balm

CHCH Men 100ml edt + 100ml After Shave Balm

5,600 ден

Опис

CH Men е претставен во 2009 година како модерен придружник на едицијата CH WOMEN од 2007 година. Концептот на мирисот е „единство на спротивностите“, испреплетена елеганција и ексцентричност. Најновото шише CH има нов елегантен изглед со златно капаче, а обична кожа го завиткува стакленото шише. Врвните ноти вклучуваат светкав бергамот и грејпфрут кожа, додавајќи зачинето срце полно со шафран и морско оревче помешано со дрвенести ноти, јасмин и виолетова боја. Сетот содржи 100мл тоалетна вода плус 100мл балзам за после бричење.

  • Топ ноти: лимета, цитрон и трева
  • Средишни ноти: шафран,морско оревче,дрвенеста нота,јасмин и виолетов цвет
  • Базни ноти: мов од даб,амбер, ванила,шеќер,кожа,ветивер, сандалово дрво,кашмир и велур

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “CHCH Men 100ml edt + 100ml After Shave Balm”

Прашања и одговори за производот

  1. 0 гласови
    За ова прашање се уште нема одговори Answer now
  2. 0 гласови
    За ова прашање се уште нема одговори Answer now

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)