Eros Pour Homme тоалетна вода 50ml + 50ml After Shave Balm + 50ml Shower Gel

ПОПУСТ

Eros Pour Homme тоалетна вода 50ml + 50ml After Shave Balm + 50ml Shower Gel

4,120 ден 3,090 ден

  • 50ml
Clear

Опис

Инспириран од грчката митологија, Версаче го лансира новиот мирис именуван по грчкиот Бог на љубовта, Ерос. Целта на ова издание е да се откријат нескротливите страсти и да се нагласат желбите. Инспирацијата за митологијата, Џани Версаче ја има уште од самиот почеток кога за основен симбол на брендот ја земал Медуза. Изгледот на шишето е од стакло во тиркизна боја, која го претставува Медитеранското море. Сетот содржи 50мл тоалетна вода плус 50мл балзам за после бричење и 50мл гел за туширање.

  • Топ ноти: нане, зелено јаболко, лимон
  • Средишни ноти: тонка зрна, гераниум, амброксан
  • Базни ноти: ванила, мов, кедар, атлас кедар

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Eros Pour Homme тоалетна вода 50ml + 50ml After Shave Balm + 50ml Shower Gel”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)