Estee Lauder Holiday 2019 Blockbuster

-30%

Estee Lauder Holiday 2019 Blockbuster

9,390 ден 6,570 ден

Достапност: 7 е на залиха

Опис

Вистинската дама изгледа совршено во секој момент и секоја прилика. Без разлика дали станува збор за работна средина, посебен настан или еден обичен ден надвор од дома, таа секогаш внимава како изгледа.

Estée Lauder – Blockbuster

 • Advanced Night Repair 30ml (full size)
 • Advanced Night Repair Eye Supercharged Complex 5ml (deluxe size)
 • Revitalizing Supreme+ Crème 7ml (deluxe size)
 • Gentle Eye Makeup Remover 100ml (full size)
 • Sumptuous Extreme Mascara 8ml (full size)
 • Pure Color Envy Lipstick in shade 420 Rebellious Rose 3.5g (full size)
 • Pure Color Envy Lipstick in shade 130 Intense Nude 3.5g (full size)
 • Pure Color Envy Lipstick in shade 333 Persuasive 3.5g (full size)
 • Pure Color Envy Sculpting Gloss in shade 110 Discreet Nude 2.7ml (promo size)
 • Pure Color Envy Sculpting Eye Shadow Compacts x2
 • Red Deluxe Train Case Blockbuster T x1

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Estee Lauder Holiday 2019 Blockbuster”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)