Make Up Kit Il Bosco Segreto

ПОПУСТ

Make Up Kit Il Bosco Segreto

1,930 ден 1,350 ден

  • Rosso - Il Bosco Segreto
  • Verde - Il Bosco Segreto
  • Viola - Il Bosco Segreto
Clear

Опис

Deborah Milano го претставува MakeUp сетот кој е потпишан од дизајнерката Raffaella Mangiarotti.
Сетот е составен од сенки со различен финиш, highlighter и камена пудра за лице кои се ставени во објект наменет за заштита на мали секојдневни предмети на секоја жена.
Достапен е во 3 различни верзии за креирање на различен изглед на шминка, интензивните и одлучни нијанси кои се наменети за добар впечаток, пастелни нијанси кои се за романтичен и нежен изглед, длабоки и интензивни бои за модерен и сензуален изглед.

За вас, која сте динамична жена , а не сакате да се откажете од совршениот изглед на Вашата шминка, IL BOSCO SEGRETO, може да биде тајна алатка скриена во Вашата торба или изложена како украс на столот во Вашата канцеларија.(дискретно маскирано оружје во борбата за постојано беспрекорен изглед.)

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Нијанса

, ,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Make Up Kit Il Bosco Segreto”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)