Versace Eros Pour Femme тоалетна вода 30ml + 50ml luxury body lotion

Versace Eros Pour Femme тоалетна вода 30ml + 50ml luxury body lotion

3,200 ден

  • 30ml
Clear

Опис

Ерос тоалетната вода нуди нова, сензуална и заводливна свежина базирана на цитрусни ноти. Овој мирис е нова верзија од оригиналната Eros Pour Femme парфемска вода. Оригиналната композиција, препознатлива по лимон и јасмин, сега е освежена со цитрусни и овошни ноти.  Дизајнот на шишето е идентичен како со првичното, освен централниот дел, кој кај тоалетната вода е транспарентен. Сетот содржи 30мл тоалетна вода плус 50мл лосион за тело.

  • Топ ноти: сицилијански лимон, бергамот, нар, малина, бела рибизла
  • Средишни ноти: јасмин, цвет од портокал, магнолија, бела фрезија
  • Базни ноти: пачули, мошус, дрвени ноти, амброксан

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Versace Eros Pour Femme тоалетна вода 30ml + 50ml luxury body lotion”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)