Absolute Man – edt

ПОПУСТ

Absolute Man – edt

750 ден1,106 ден

  • 30ml
  • 50ml
Clear

Опис

Absolute Man е нов машки мирис од колекцијата Bruno Banani, кој излегува на почетокот на 2014 година. Absolute Man, живописен и енергичен мирис, претставува неодоливи мажи кои заведуваат без напор. Се рекламира со слоганот: „Другите мажи се трудат, апсолутниот човек седи назад и ужива“.Составот се отвора со ноти на грејпфрут, мандарина и црн пипер. Срцето е направено од акорд за енергетски пијалоци, лисја од виолетова боја и крин на долината. Сè завршува со основата на зрната тонка, килибарното дрво и ванилата.Дизајнот на шишето е инспириран од енергетски пијалоци, со неговите портокалови бои даваат свеж и зачинет карактер на мирисот што го содржи. Мирисот е достапен како 30, 50 и 75 ml тоалетна вода со придружна колекција.

врвни ноти: мандарински портокал, црн пипер и грејпфрут

средни ноти:  лили

основни ноти: тонка зрнца, дрвенести ноти, ванила

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Absolute Man – edt”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)