Ambassador For Man Intense – Eau De Parfum

ПОПУСТ

Ambassador For Man Intense – Eau De Parfum

4,710 ден6,696 ден

Понудата завршува за:
1Ден22Часови16Минути04Секунди
  • 50ml
  • 100ml
Clear

Опис

Ambassador Intense by Gisada е машки парфем за секоја пригода. Овој силен мирис содржи извонредни ноти како што се гватемалски кардамон, темјан, розов бибер и орхидеја. Исто така содржи и уникатен финиш на хелиотроп и Фрезија, што го прави парфемот освежувачки, а во исто време и долготраен. Овој разновиден врвен парфем има и допири на ванила, кашмирско дрво, пачули, хаитски ветивер, кожа и дабов мов.

Горни ноти – Бергамот, мандарина, грејпфрут, лаванда, кардамон од Гватемала, розов бибер
Средни ноти – Малина, карамела, фрезија, египетски гераниум, јасмин, Орхидеја, каранфилче, цимет, хелиотроп
Основни ноти – зрна тонка, ванила, кожа, пачули, ветивер на Хаити, Кашмирско дрво, килибар, лабданум, дабов мов, мошус

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Ambassador For Man Intense – Eau De Parfum”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)