Aqva Pour Homme Marine – edt

Aqva Pour Homme Marine – edt

3,500 ден5,950 ден

 • 30ml
 • 50ml
 • 100ml
Clear

Опис

Новиот Bvlgari пристигнува на пазарот. Ќе му се израдува машката популација, која сака мирис на целосна морска свежина. Ова е Bvlgari Aqva Pour Homme Marine издание, кое е биде лансирано во почетокот на 2008 година.
Дизајниран е од познатиот парфимерист  Жaк Кавалиер, како и првенецот Aqva Pour Homme , кој се обиде во овој парфем да ја евоцира природната свежина и моќ на океанот, со морското растение, Posidonia oceanica, со ноти на нероли, грејпфрут и бел кедар.

Горни ноти: див портокал,мандарина,грејпфрит,нероли
Средни ноти: водени ноти, рузмарин, алги
Базни ноти: амбер, кедар

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 120 денари. За да го испорачаме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, ќе ја испорачаме следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

, ,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Aqva Pour Homme Marine – edt”

Прашања и одговори за производот

 1. 0 гласови
  П lordfilm видео для взрослых
  Asked by JamesPeeta on април 19, 2021 17:26
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 2. 0 гласови
  П фільми еротичні
  Asked by Johnnyscalf on април 19, 2021 13:48
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 3. 0 гласови
  П накрутка твич зрителей
  Asked by Matthewwep on април 15, 2021 23:53
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 4. 0 гласови
  П Помощь в получении ипотеки
  Asked by GeorgeBub on април 15, 2021 16:07
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 5. 0 гласови
  П https://dom5min.ru/remont-svetodiodnyh-lyustr.html
  Asked by Walterwiz on април 15, 2021 14:04
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 6. 0 гласови
  П https://dom5min.ru/remont-svetodiodnyh-lyustr.html
  Asked by MichaelHAusa on април 15, 2021 13:26
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 7. 0 гласови
  П хороший детский психотерапевт
  Asked by Daviddig on април 13, 2021 07:42
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 8. 0 гласови
  П проверка счетчиков в Киржачском районе
  Asked by KennethInfen on март 18, 2021 06:08
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 9. 0 гласови
  П песня
  Asked by Michaelvoime on март 17, 2021 21:41
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 10. 0 гласови
  П пой песни поешь
  Asked by Richardelads on март 17, 2021 20:28
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 11. 0 гласови
  П музыка онлайн слушать 2021
  Asked by Robertrhype on март 17, 2021 19:08
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 12. 0 гласови
  П песня ночь
  Asked by Martinmex on март 17, 2021 17:27
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 13. 0 гласови
  П музыка остановка
  Asked by ElmerMarly on март 17, 2021 16:02
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 14. 0 гласови
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 15. 0 гласови
  П скачать песню
  Asked by LancePhymn on март 17, 2021 13:12
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 16. 0 гласови
  П лучшие песни онлайн бесплатно
  Asked by SteveEmani on март 17, 2021 11:19
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 17. 0 гласови
  П Free sex dating in your city, here https://bit.ly/2LtgS3Z
  Asked by FloydSat on март 14, 2021 00:52
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 18. 0 гласови
  П Free sex dating in your city, here https://bit.ly/2LtgS3Z
  Asked by RonaldLoamb on март 12, 2021 16:20
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 19. 0 гласови
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)