Bad Boy – edt

Bad Boy – edt

4,300 ден5,980 ден

 • 50ml
 • 100ml
Clear

Опис

Новиот машки мирис на Carolina Herrera – Bad Boy претставува моќен,софистициран и уникатен мирис создаден за ирелевантни мажи кои се спремни да ги прифатат сите аспекти на современото секојдневие. Поради комбинацијата на свежи и благи ноти овој мирис е идеален за секој современ маж. Силен, но сензитивен и емотивен, херојски, но истовремено ранлив, Bad Boy е самоуверен, поттикнувајќи ги спротивните личности во себе. Обликуван како молња што претставува симбол на херојство и сила на неколку култури,ова уникатно парче станува вистинска желба за секој маж.

 • Топ ноти: бергамот, црн бибер, бел бибер
 • Средишни ноти: кедар, жалфија
 • Базни ноти: тонка зрно, дрво од килибар, какао

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Bad Boy – edt”

Прашања и одговори за производот

 1. 0 гласови
  П arthritis medication hydroxychloroquine https://pharmaceptica.com/
  Asked by pharmaceptica on јуни 22, 2021 19:11
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 2. 0 гласови
  П hydroclorizine tendances du coronavirus - france hydroxychlor tab 200mg
  Asked by chloroquine phosphate generic name on јуни 7, 2021 14:39
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 3. 0 гласови
  П cloroquine hydroxychloroquine bnf chloroquinolone
  Asked by chloroquine 20 on јуни 6, 2021 17:28
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 4. 0 гласови
  П tadalafil cost cialis sublingual tadalafil
  Asked by generic cialis on јуни 5, 2021 22:15
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 5. 0 гласови
  П tadalafil pah tadalafil pah tadalafil vs cialis reviews
  Asked by tadalafil medication on јуни 5, 2021 15:35
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 6. 0 гласови
  П what is erectafil cheap generic cialis for sale tadalafil tablets 40mg
  Asked by cialis tadalafil on јуни 4, 2021 18:10
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 7. 0 гласови
  П avana 50 mg buy avanafil canada
  Asked by avana on мај 26, 2021 18:30
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 8. 0 гласови
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 9. 0 гласови
  П cialis buy
  Asked by Zivaway on април 30, 2021 05:55
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 10. 0 гласови
  П buy tadalafil us https://elitadalafill.com/ generic tadalafil 40 mg
  Asked by tadalis sx on април 8, 2021 05:45
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 11. 0 гласови
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 12. 0 гласови
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)