Bad Boy Le Parfum

Bad Boy Le Parfum

7,590 ден

  • 50ml
  • 100ml
Clear

Опис

Брендот Carolina Herrera го вкрстува митот за вечниот бунт во својот нов парфем Bad Boy Le Parfum, а новиот машки мирис е одраз на изненадувачки ноти кои карактеризираат силна и енергична личност. Следејќи го успехот на Bad Boy Eau de Toilette, овој нов парфем е бегство од традиционалните формули што носи нов мирисен универзум заснован на двојноста на современиот човек. Силен и чувствителен, моќен и сочувствителен, храбар и ранлив. Тој ги крши правилата за да создаде свои нови и силно ги брани своите верувања и ставови. Тој е бунтовен, но и заводлив шармер за кого амбивалентноста не е избор туку природа. За парфемот Bad Boy, смелоста не е само маркетиншки концепт, туку принцип скриен зад дрвените тонови и ноти. Парфемот се прилепува на кожата како моќен слој на енергија и самодоверба.

Горни ноти: грејпфрут, коноп
Средни ноти: жалфија, бибер
Основни ноти: кожа, ветивер

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Bad Boy Le Parfum”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)