Boss Bottled PARFUM

ПОПУСТ

Boss Bottled PARFUM

4,460 ден5,900 ден

  • 50ml
  • 100ml
Clear

Опис

Boss Bottled PARFUM, за маж кој знае да доминира. Неговата софистицираност е впечатлива, неговата топлина инспиративна. Овој машки парфем се одликува со мирис на дрво-килибар со благородно срце од бетон од орис и корен од смоква кои ја изразуваат неговата моќна харизма.

BOSS Bottled Parfum го издигнува иконското семејство на парфеми BOSS Bottled на следното ниво со најголема концентрација досега. Богат и текстуриран машки парфем, дрвенестиот зелен мирис се отвора со ноти на вкусна мандарина и зачинети темјан масла. Ја открива својата длабочина и моќ со срцето од бетон од орис и корен од смоква, што ја изразува неговата моќна харизма. Дрвенестите основни ноти од есенција од кедрово дрво и акорд од растителна кожа додаваат препознатлива топлина, траен интензитет и издржлива моќ.

Горни ноти: мандарински, темјан
Средни ноти: Орис, Акорд на корен од смоква
Основни ноти: кедрово дрво, акорд од растителна кожа

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Boss Bottled PARFUM”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)