Dylan Blue Pour Homme – edt

Dylan Blue Pour Homme – edt

3,180 ден5,410 ден

 • 30ml
 • 50ml
 • 100ml
Clear

Опис

Ароматична и дрвенеста композиција со свежи воденести ноти се она што го прават овој мирис индивидуален и единствен. Овој мирис е мирис кој е полн со карактер и кој ја изразува машката сила и машкиот шарм.

 • Топ ноти: (водена нота, бергамот, грејфрут, лист од смоква)
 • Средишни ноти: (лист од љубичица, папирус, пачули, бибер, амброксан)
 • Базни ноти: (мошус, темјан, парчиња црн грав)

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

, ,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Dylan Blue Pour Homme – edt”

Прашања и одговори за производот

 1. 0 гласови
  П online cialis
  Asked by Zivaway on јули 27, 2021 21:49
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 2. 0 гласови
  П lasix overnight delivery
  Asked by Zivaway on јули 9, 2021 12:24
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 3. 0 гласови
  П hong kong viagra
  Asked by Zivaway on јуни 23, 2021 00:43
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 4. 0 гласови
  П where to buy cialis online
  Asked by Zivaway on јуни 9, 2021 16:51
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 5. 0 гласови
  П 5 mg cialis generic india
  Asked by Zivaway on мај 23, 2021 11:49
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 6. 0 гласови
  П buy cialis daily online
  Asked by Zivaway on април 29, 2021 13:20
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 7. 0 гласови
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)