Collection Extraordinaire Gardenia Petale – edp

Collection Extraordinaire Gardenia Petale – edp

7,990 ден

 • 75ml
Clear

Опис

Gardenia Petale претставува дел од луксузната линија на парефми на Van Cleef & Arpels. Гарденијата е симбол на посветеност и чесност, која во овој мирис се ублажува со овошни сокови и букет бело цвеќе, резултирајќи со нежен и благ мирис кој асоцира на женственост.

 • Мирисни ноти: гарденија, бело цвеќе, јасмин, цитрус

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Collection Extraordinaire Gardenia Petale – edp”

Прашања и одговори за производот

 1. 0 гласови
  П buying cialis online safely
  Asked by KecePefly on јули 24, 2021 03:53
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 2. 0 гласови
  П is disulfiram approved in canada
  Asked by KecePefly on јули 6, 2021 15:06
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 3. 0 гласови
  П prednisone orders canada
  Asked by KecePefly on јуни 19, 2021 01:44
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 4. 0 гласови
  П online cialis
  Asked by KecePefly on јуни 5, 2021 07:45
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)