Oud Wood – edp

13,885 ден20,270 ден

 • 50ml
 • 100ml
Clear

Опис

Редок , егзотичен , карактеристичен се само дел од одликите на Oud Wood, парфимирана вода за мажи и жени. Егзотичното дрво од роза и кардамон оставаат трага на старо дрво , сандалово дрво и ветивер.

“Oud Wood envelops you in rare oud, exotic spices and cardamom, then exposes its rich and dark blend of sensuality.” — TOM FORD

 • Главни ноти: дрво од роза, сандалово дрво, кардамон, ванила, ветивер, сичуан (кинески) бибер, амбер

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Oud Wood – edp”

Прашања и одговори за производот

 1. 0 гласови
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 2. 0 гласови
  П mss525985uttjr LAki8KX qoW4 tGUZzIK
  Asked by nym525985tetcher on февруари 15, 2021 06:40
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 3. 0 гласови
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 4. 0 гласови
  П mes207514rtjuny soi88hD pbOb GTBwcUX
  Asked by nem207514krya on декември 31, 2020 04:15
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 5. 0 гласови
  П mis207514rttyneg jj6yH40 4jBp STlLWMr
  Asked by nem207514krya on декември 30, 2020 06:23
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now
 6. 0 гласови
  П П о д р а в л я е м ! З а б е р и т е В а ш п о д а р о ч н ы й б и л е т Г О С Л О Т О к ю б и л...
  Asked by П о з д р а в л я е м В а с с П о б е д о й в Г о с Л о т о ! О т к р ы т ь В а ш в ы и г р ы ш н ы й б и л е т : www.tinyurl.com/Glotouff NFDAW3264673TUJE on ноември 27, 2020 14:00
  За ова прашање се уште нема одговори Answer now

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)