Raed Gold Unisex – Eau de Parfum

Raed Gold Unisex – Eau de Parfum

2,170 ден

  • 100ml
Clear

Опис

Lattafa Raed Gold Unisex – Eau de Parfum е прекрасно свеж и чист парфем со мирис кој доаѓа во прекрасна сина и златна отворена кутија што извикува луксуз… Ra’ed luxe нуди кадифена свежина во комбинација со слатки и дрвенести ноти кои го создаваат овој прекрасен мирис! Белиот мошус и киприолот нежно и хармонично го отвораат парфемот во горната нота. Кардамонот, шафранот и ванилата додаваат зачин и длабочина на парфемот. Oudh и guaiac дрвото во последната основа поставуваат дрвенести акценти и му даваат карактер на парфемот. Прекрасен парфем полн со хармонија каде светлиот бел мошус и нежна свежа сладост се испреплетени. Парфем кој е совршен за секојдневна употреба.

Главните акорди: бел мошус, мек, прашкаст, сладок, дрвенест овој мирис не само што ќе направи одличен додаток на вашата колекција на парфеми, туку ќе ви направи и прекрасен подарок.

 

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Raed Gold Unisex – Eau de Parfum”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)