The One Gold Men – Eau de Parfum Intense

The One Gold Men – Eau de Parfum Intense

5,540 ден7,620 ден

  • 50ml
  • 100ml
Clear

Опис

The One For Men Gold го слави мажот кој има природен, но непогрешлив магнетизам.
Bистински господин, тој зрачи со самодоверба со неговата вродена елеганција и уникатен
стил.The One For Men Gold е миризливо олицетворение на оваа мажествена харизма-
софистициран интензивен парфем, исто толку моќно примамлив како и мажот што го носи.

Одржувајќи ги графичките линии на The One For Men, шишето сега е претставено во светкаво
злато. Симбол за луксуз и префинетост, металниот златен лак ја привлекува светлината со
својата блескавост, одразувајќи ја волшебната аура на The One For Men Gold.
мирисни ноти

BPB
Заживувачка фузија од сочен италијански бергамот и црвен портокал го отвора мирисот, а
црвениот ѓумбир додава топла пикантност во горните ноти на цитрусите.
CPЦE
Живата енергија на овие пенливи цитруси се развива во моќно мажествено срце со
ароматична жалфија и остар египетски гераниум, оживеана со зачинети ноти на кардамон.
OCHOBA
Мистериозниот пачули му дава на мирисот интензивно примамлива основа, неговото
богатство и суптилна зачаденост избалансирани со земјениот ветивер оd Хаити и дрвенестите
ноти од амбер.

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “The One Gold Men – Eau de Parfum Intense”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)