Christina Aguilera Glam X – edp

ПОПУСТ

Christina Aguilera Glam X – edp

1,017 ден1,280 ден

  • 30ml
  • 50ml
Clear

Опис

За време на прославата по повод 10 годишнината на парфемската колекција на Christina Aquilera, таа го претставува својот нов парфем Glam X кој има цветен – ориентален карактер. Екстравагантните состојки ви олеснуваат да ја покажете вистинската личност во вас кога го носите овој мирис. Композицијата започнува со ноти од мандарина, праска, анасон и цвет од портокал со кои уште на самиот почеток ги доживувате овошните ноти. Цветните ноти ги доживувате со хелиотропт, фрезијата и јасминот.

  • Топ ноти: (мандарина, праска, анасон, цвет од портокал)
  • Средишни ноти: (бела фрезија, хелиотроп, јасмин)
  • Базнни ноти: (сандалово дрво, килибар, мошус, бензоин)

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 2,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 130 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Милилитража

,

Бренд

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Christina Aguilera Glam X – edp”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)