Christina Aquilera by Night – edp

ПОПУСТ

Christina Aquilera by Night – edp

1,110 ден1,425 ден

  • 30ml
  • 50ml
Clear

Опис

Парфемот By Night e е нов мирис на популарната пејачка и го прикажува овој мирис за жени кои сакаат да заведуваат. Со него се чувствуваат гламурозни, неодоливи, сензуални и полни со самодоверба. Мирисната нота се надоврзува на првото издание, истоа така и шишето е во својата препознатлива форма на женско тело украсено со црна чипка. Боите на страсти и топлини најавуваат композиција од заводливи -ориентални – цветни ароми. Мирисот се отвора со акордите на мандарина, фрезија и црвена јаболка. Потоа се доживуваат цветно- овошните ноти, а после нив се и бадемите кои му даваат сензуалност на парфемот.

  • Топ ноти: (бела фрезија, црвена јаболка, мандарина, ананас)
  • Средишни ноти: (хелиотроп, цвет од праска, џурџевак)
  • Базни ноти: (сандалово дрво, дабов мов, килибар, ванила

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Christina Aquilera by Night – edp”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)