Gucci Rush – edt

ПОПУСТ

Gucci Rush – edt

6,590 ден 4,943 ден

  • 75ml
Clear

Опис

Ова е втор женски мирис од Гучи. Гучи Раш е многу привлечен и препознатлив мирис, тој е импулсивен и неодолив како љубов на прв поглед. Името на мирисот може да се протолкува како име на стимулативна дрога распространета во Америка во 1980 -тите. Светло -црвеното шише е направено во форма на видео касета, многу необичен и модерен дизајн. Мирисот е опоен коктел од егзотични цвеќиња: калифорниска гарденија, фрезија од Јужна Африка, јасмин и турска роза. Коријандер, ванила, пачули и ветивер го нагласуваат килибарниот карактер на мирисот и неговата индивидуалност.

Врвните ноти се гарденија и фрезија; срцето е јасмин, турска роза и коријандер; ванила, пачули и ветивер се на патеката. Парфемот има многу долга трага што лета по жената и ја опкружува од сите страни. Мирисот е создаден од Мишел Алмаирак во 1999 година.

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 530 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Gucci Rush – edt”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)