Alive Eau de Parfum

ПОПУСТ

Alive Eau de Parfum

5,030 ден6,520 ден

  • 50ml
  • 80ml
Clear

Опис

Boss Alive создаден од познатиот парфимер Annick Ménardo е новиот женски мирис кој е инспириран од жени кои прават храбри потези. ALIVE зрачи со привлечна женственост, магнетизам и сила, карактеристики на жените кои секој ден создаваат своја дефиниција за успех. Прославувајќи ја моќната женственост, мирисот се расплетува преку нотите на пенливо јаболко и црна рибизла, слива и топол цимет. Цветниот квалитет на Alive се црпи од сјајниот, привлечен индиски јасмин Самбац кој е центар на овој мирис, симбол на зрачна женственост. За на крајот да се почувствува моќна комбинација на дрвенести ноти, како кинескиот кедар во комбинација со нежно сандалово дрво, маслиново дрво и златното дрво од Алјаска.

ТОП НОТИ: Јаболко, Црна рибизла, Слива, Цимет, Ванила од Мадагаскар
СРЕДНИ НОТИ: Јасмин од Самбац, Мајчина душица
БАЗНИ НОТИ: Кинески кедар, Сандалово дрво, Маслиново дрво, Златното дрво од Алјаска

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

, ,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Alive Eau de Parfum”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)