Lanvin Modern Princess – Eau De Parfum

Lanvin Modern Princess – Eau De Parfum

1,550 ден3,180 ден

  • 30ml
  • 60ml
  • 100ml
Clear

Опис

Modern Princess by Lanvin е елегантен, провокативен, привлечен и заводлив женски парфем. Modern Princess ја претставува современата визија на жената како бунтовен слободоумен авантурист и се отвора со ноти на црвено јаболко и црвена рибизла. Во срцето на овој неодолив, примамлив, шармантен и романтичен парфем се јасминот и белата фрезија, додека основата на парфемот се состои од спој на ноти на бел мошус, бело дрво и орхидеи од ванила. Парфемот Lanvin Modern Princess е направен во елегантно и гламурозно тркалезно стаклено шише кое е украсено со златен синџир околу вратот, а е дизајниран од Carre Basset. Рекламното лице на парфемот Lanvin Modern Princess е шпанската манекенка Стефи Аргелич.

Горна нота: црвено јаболко, црвена рибизла
Средна нота: јасмин, бела фрезија
Основна нота: бел мошус, бели дрва, орхидеи од ванила

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

, ,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “Lanvin Modern Princess – Eau De Parfum”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)