My Way – edp

5,110 ден9,930 ден

  • 30ml
  • 50ml
  • 90ml
Clear

Опис

MY WAY е мирис на откритија и врски за проширување на видиците и отварање нови хоризонти. Ова е мирис за љубопитна и автентична жена која е подготвена да ги прошири своите хоризонти и да живее значајни средби низ целиот свет.Овој женски мирис е средба помеѓу внимателно избрани состојки. Бергамот проследен со египетскиот цвет од портокал во светкав, пенлив почеток, со засилен блескав цветен букет од тубероза и индиски јасмин. Конечно, живописното кедерово дрво од Вирџинија се среќава со сензуална ванила од Мадагаскар и бел мошус за да остави потпис на соединенијата.Шишенцето MY WAY е амајлија што ги опфаќа сите важни средби. Сината и златната капа е амајлија, дизајнирана за да биде понесена со себе каде и да одите. Синиот камен ја симболизира бојата на земјата, универзалната боја која не обединува сите нас и не поврзува едни со други и но воедно не обединува и со нашата планета. Во капачето е врежан златен прстен кој претставува симбол на уникатна патека која е осветлена од секоја средба по патот. Златниот прстен е со печат потпис на Giorgio Armani. Луксузната сина ткаенина е одда за иконскиот свет на модата Армани.

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

, ,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “My Way – edp”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)