The Scent Le Parfum For Her

The Scent Le Parfum For Her

4,740 ден6,720 ден

  • 30ml
  • 50ml
Clear

Опис

BOSS The Scent Le Parfum for Her е интензивно сензуална композиција, уникатен пресврт на култниот потпис за оригиналниот мирис на BOSS The Scent. Зачинските горни ноти на розевиот бибер полека преминуваат во силна доза на цвет од портокал и ветивер, подготвени да се судрат со воздушестото Akigalawood® кое ги заведува сетилата. Шишенцето во облик на скапоцен камен е изработено во елегантна виолетова боја, со затворач што ја рефлектира светлината во скапоцено розово злато. Сместен во темно виолетова кутија, BOSS The Scent Le Parfum for Her е моќен мирис кој ослободува алхемија која е едноставно неодолива. Со концентрација на мирис од 18% и 20%, двата парфеми нудат подобрена интерпретација на оригиналниот мирис што остава траен впечаток.

Горни ноти: розова пиперка

Средни ноти: цвет од портокал, цитрус

Основни ноти: ветивер, акигала дрво

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 530 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “The Scent Le Parfum For Her”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)