The Scent Magnetic for Her – Eau De Parfum

ПОПУСТ

The Scent Magnetic for Her – Eau De Parfum

3,700 ден5,280 ден

  • 30ml
  • 50ml
Clear

Опис

Boss The Scent For Her Magnetic е создаден од парфимерката Луиз Тарнер и го реинтерпретира дебитантскиот Boss The Scent For Her лансиран во 2016 година. Новата верзија нуди возбудлива и привлечна хармонија на топли и сензуални нијанси со интензивни ноти на килибар и мошус.За да му даде на мирисот поголема моќ и сензуалност, цветот османтус во горната нота е зајакнат во споредба со оригиналот, оставајќи мистериозен и стимулирачки ефект. Во срцевите ноти доминираат нежни семки од амбрети, кои поради својата сензуалност совршено се усогласуваат со белиот мошус во долната нота. Така, оваа нова верзија на The Scent достигнува ново ниво и заведува со речиси магнетна привлечност.

Горни ноти – османтус
Средни ноти – амбрета, мошус
Основни ноти – бел мошус, амбер

Испорака:

Schatze.mk / Шатци Парфимерии ќе го испорача вашиот парфем насекаде низ Македонија, доколку вашата нарачка е над 3,000 денари испораката ќе биде БЕСПЛАТНА, во спротивно цената за испорака било каде во Македонија е 150 денари. За да го процесираме производот истиот ден, потребно е да ја направите нарачката до 14:00 часот. Доколку ја направите нарачката по 14:00 часот, производот ќе биде процесиран следниот работен ден.

Рок на достава: 2 до 3 работни дена.

Неработни денови се сабота, недела и државни празници.

Ако парфемот ви е наменет за подарок, можеме да го спакуваме во украсна кеса за подароци, се што треба да направите пред да ја извршите нарачката е да додадете "украсна кеса" во вашата кошничка пред да ја извршите нарачката.

Враќање:

Во случај да добиете производ кој не сте го нарачале или истиот е ошететен, ве молиме да не го примате производот.

Оригинални производи:

Кога се работи за купување на парфеми преку интернет, разбирливо е присуството на недоверба кај купувачот. Шатци продава исклучиво производи купени од лиценцирани преставништа на сите брендови во Македонија, постоиме и успешно се воздигнуваме повеќе од 20 години на пазарот, како уверување може да ја погледнете нашата Facebook страница која има повеќе од 130.000 вистински следбеници, исто така може да ги разгледате и мислењата на нашите клиенти на истата.

Доколку имате потреба од повеќе информации пратете ни email ( [email protected] ), пратете ни порака на Facebook: https://www.facebook.com/schatze.mk или јавете се на +389 78 321 238.

Додатни Информации

Бренд

Милилитража

,

Мислења

Сеуште нема мислења.


Бидете првиот што ќе оставите мислење за “The Scent Magnetic for Her – Eau De Parfum”

Прашања и одговори за производот

Сеуште нема прашања. Бидете први што ќе поставите прашање за овој производ.

Само што го додадовте овој производ во кошничката:

Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана и ќе ви биде даден "link" до истата. Вие, или секој со линкот, можете да го користите за да ја повратите вашата кошничка во секое време.
Назад Зачувај и Сподели Кошничка
Вашата кошничка ќе биде зачувана со слики и информации за производите. Испратете ја на себе или на пријател, со линк на кој ќе може да ја добиете во секое време.
Вашата кошничка е успешно испратена :)